Snadný začátek s tvorbou webu

Redakční systém BlueBox:CMS je přehledný administrační systém, který umožňuje správu vašich webových stránek bez znalosti HTML. Přidávání a úpravu textů, vkládání obrázků, či editaci obsahu www stránek zvládnete zcela intuitivně a bez jakýchkoliv technických znalostí. Veškeré vaše nastavení provedete jen s pomocí prohlížeče. Díky našemu redakčnímu systému získáte plnou kontrolu nad obsahem vašich stránek.

Optimalizace pro vyhledávače

Vytvořené internetové stránky obsahují prvky pomáhající s lepší optimalizací pro vyhledávače (SEO). Vaše prezentace je pak lépe indexovaná fulltextovými roboty. Redakční systém generuje kvalitní a sémanticky správný kód.

Originální vzhled

Díky šablonovacímu systému lze snadno do redakčního systému implementovat jakýkoliv vzhled vaší internetové prezentace. Vaše stránky tak vždy budou odlišné od konkurence a originální.

Modularita

Redakční systém lze nakonfigurovat přesně podle požadavků na daný projekt. Pokud si modul nevyberete z naší nabídky, tak vám rádi vytvoříme daný modul přímo podle vašich potřeb. Takto lze systém BlueBox:CMS přizpůsobit prakticky jakýmkoliv vašim požadavkům.